1. Sınıf İlkokuma 1. Grup N Sihirli Piramit Bulmacası

Açıklama:

Arkadaşlar piramit şeklindeki bulmacamızın içerisindeki peteklerde harf ve kelimeleri yer almaktadır. N harfi yukarıdan aşağıya bir yol izleyerek dizilmiştir. Her satırdan bir petek boyanmalıdır. Her petek birbiri ile bağlantılı olmalıdır. Öğrencimiz bunu bularak boyar ve yolu bulur. N harfi pekiştirir. Boyarken eğlenir ve öğrenir. Zihinsel egzersiz yapar.


1. Sınıf İlkokuma 1. Grup İ Sihirli Piramit Bulmacası

Açıklama:

Arkadaşlar piramit şeklindeki bulmacamızın içerisindeki peteklerde harf ve kelimeleri yer almaktadır. İ harfi yukarıdan aşağıya bir yol izleyerek dizilmiştir. Her satırdan bir petek boyanmalıdır. Her petek birbiri ile bağlantılı olmalıdır. Öğrencimiz bunu bularak boyar ve yolu bulur. İ harfi pekiştirir. Boyarken eğlenir ve öğrenir. Zihinsel egzersiz yapar.


1. Sınıf İlkokuma 1. Grup K Sihirli Piramit Bulmacası

Açıklama:

Arkadaşlar piramit şeklindeki bulmacamızın içerisindeki peteklerde harf ve kelimeleri yer almaktadır. K harfi yukarıdan aşağıya bir yol izleyerek dizilmiştir. Her satırdan bir petek boyanmalıdır. Her petek birbiri ile bağlantılı olmalıdır. Öğrencimiz bunu bularak boyar ve yolu bulur. K harfi pekiştirir. Boyarken eğlenir ve öğrenir. Zihinsel egzersiz yapar.


1. Sınıf İlkokuma 1. Grup A Sihirli Piramit Bulmacası

Açıklama:

Arkadaşlar piramit şeklindeki bulmacamızın içerisindeki peteklerde harf ve kelimeleri yer almaktadır. A harfi yukarıdan aşağıya bir yol izleyerek dizilmiştir. Her satırdan bir petek boyanmalıdır. Her petek birbiri ile bağlantılı olmalıdır. Öğrencimiz bunu bularak boyar ve yolu bulur. A harfi pekiştirir. Boyarken eğlenir ve öğrenir. Zihinsel egzersiz yapar.


 

1. Sınıf İlkokuma 1. Grup Ele Sihirli Piramit Bulmacası

Açıklama:

Arkadaşlar piramit şeklindeki bulmacamızın içerisindeki peteklerde e, l, el ,le ve ele kelimeleri yer almaktadır. Ele kelimesi aşağıdan yukarıya bir yol izleyerek dizilmiştir. Öğrencimiz bunu bularak boyar ve yolu bulur. Ele kelimesini pekiştirir. Boyarken eğlenir ve öğrenir. Zihinsel egzersiz yapar.


1. Sınıf İlkokuma 1. Grup El Sihirli Piramit Bulmacası

Açıklama:

Arkadaşlar piramit şeklindeki bulmacamızın içerisindeki peteklerde e, l, el ve le kelimeleri yer almaktadır. El kelimesi aşağıdan yukarıya bir yol izleyerek dizilmiştir. Öğrencimiz bunu bularak boyar ve yolu bulur. El kelimesini pekiştirir. Zihinsel egzersiz yapar.

 

1. Sınıf İlkokuma 1. Grup E Sihirli Piramit Bulmacası

Açıklama:

Arkadaşlar piramit şeklindeki bulmacamızın içerisindeki peteklerde e, l, el ve le kelimeleri yer almaktadır. E harf aşağıdan yukarıya bir yol izleyerek dizilmiştir. Öğrencimiz bunu bularak boyar ve yolu bulur. E harfini pekiştirir. Boyarken eğlenir ve öğrenir. Zihinsel egzersiz yapar.

 

Arama