29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Panosu (Meclis Önü) 2020

Açıklama

:

Eski meclis önünde Atatürk, öğretmen ve çocuklar temalı pano çalışması. İçine ayrıca çocuk karikatürleri de ekledim. Kendi öğrenciniz kadar çıktı alıp ve öğrenci baş kısımları fotoğraflarını ekleyerek posterin ön kısmına ekleme yapabilirsiniz Çıktı alırken poster bastır şeklinde yaparak poster boyutunda bastırabilirsiniz.

 

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Panosu - Kırmızı Beyaz - 2020

Açıklama

:

Bulutlar, gökyüzü ve ortada Atatürk'ün olduğu bayram posteri. İçine ayrıca çocuk karikatürleri de ekledim. Kendi öğrenciniz kadar çıktı alıp ve öğrenci baş kısımları fotoğraflarını ekleyerek posterin ön kısmına ekleme yapabilirsiniz Çıktı alırken poster bastır şeklinde yaparak poster boyutunda bastırabilirsiniz.

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Panosu - 2020

Açıklama

:

İçerisinde 2 dosya vardır. Birisi renkli olarak birisi de siyah beyaz olarak pano çalışması. Çıktı alırken poster bastır şeklinde yaparak poster boyutunda bastırabilirsiniz.

 

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Panosu (Meclis Önü)

Açıklama

:

Çalışmamız içerisinde 2. Meclis Binası önünden fotoğraf, öğrenci görsel şablonları vardır.

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Pano Çalışması - 2019

Açıklama

:

İçerisinde 2 dosya vardır. Birisi renkli olarak birisi de siyah beyaz olarak pano çalışması. Çıktı alırken poster bastır şeklinde yaparak poster boyutunda bastırabilirsiniz.

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Pano Çalışması - 2018

Açıklama

:

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Pano Çalışması.Kurtuluş Savaşı Müzesi önündeki fotoğrafın bir tarafında Atatürk bir tarafında öğretmen bulunmaktadır. Erkek ve kadın öğretmen olan iki ayrı çalışma eklenmiştir. Öğrenciler için öğrenci şablonunu worde ekleyerek uygun büyüklükte çıktı alıp boş alana yapıştırabilirsiniz. Öğrenci resimlerini uygun büyüklükte çıktı alarak yapıştırabilirsiniz.

 

29 Ekim Panosu

Açıklama:

• Çalışmamda, kırmızı beyaz zeminde, ortada Atatürk resmi, önde baş kısmı boş öğrenci şablonları vardır. 
• Dosya içerisine iki farklı çalışma türü ekledim. 
• Birincisi ortada Atatürk resmi, diğerinde ortada bayrak ve Atatürk şablonu vardır. 
• Ayrıca dosyada çalışmanın boş halini ekledim.
• Boş öğrenci figürlerini de ekledim. 
• Öğrenci sayılarınız kadar çıkarıp öğrenci fotoğraflarını ekleyerek kullanabilirsiniz. 
• Ayrıca dosya içerisine 15,16,19, 26,37 öğrenci gibi şablonlar ekledim. Fotoğraf dosyalarını yazdırırken poster olarak yazdırırsanız istediğiniz büyüklükte çıktı alabilirsiniz.
• Ayrıca boş halinin poster halini ekliyorum. Direk çıktı alıp kullanabilirsiniz. www.volkanegitim.com

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Panosu - 2017

Açıklama:

 

Dosya içerisinde renkli olanı 12 sayfa, siyah beyaz olanı 8 sayfa pdf olarak mevcuttur. Orjinal dosyaları da ekledim. Çıktı alıp fon kartonuna yapıştırılarak birleştirip kullanılabilir. Siyah beyaz olanı öğrencilerle boyanıp yapılabilir. Yapraklar yerine gerçek yaprak ya da öğrenci-Atatürk fotoğrafları yapıştırılabilir. Dosya içerisine ayrıca kullandığım görselleri de ekledim. Faydası olması dileğiyle. 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Panosu

Açıklama:

 

Dosya içerisinde renkli olanı 12 sayfa, siyah beyaz olanı 6 sayfa pdf olarak mevcuttur. Çıktı alıp fon kartonuna yapıştırılarak birleştirip kullanılabilir. Siyah beyaz olanı öğrencilerle boyanıp yapılabilir. Yapraklar yerine gerçek yaprak ya da öğrenci-Atatürk fotoğrafları yapıştırılabilir. Dosya içerisine ayrıca kullandığım görselleri de ekledim. Faydası olması dileğiyle.

 

Arama