ABC Bağlama - 4

Açıklama

:

36'lı oyun. Oyunun amacı tüm noktaları kullanarak, birbiriyle kesişmeyecek yatay ve dikey çizgilerle aynı harfleri birbirine bağlamaktır. Cevap anahtarını da ekledim.

 

ABC Bağlama - 3

Açıklama

:

25'lİ oyun. Oyunun amacı tüm noktaları kullanarak, birbiriyle kesişmeyecek yatay ve dikey çizgilerle aynı harfleri birbirine bağlamaktır. Cevap anahtarını da ekledim.

 

ABC Bağlama - 2

Açıklama

:

16'lı oyun. Oyunun amacı tüm noktaları kullanarak, birbiriyle kesişmeyecek yatay ve dikey çizgilerle aynı harfleri birbirine bağlamaktır. Cevap anahtarını da ekledim.

 

ABC Bağlama - 1

Açıklama

:

9'lu oyun. Oyunun amacı tüm noktaları kullanarak, birbiriyle kesişmeyecek yatay ve dikey çizgilerle aynı harfleri birbirine bağlamaktır. Cevap anahtarını da ekledim.

 

Sihirli Piramit - 3

Açıklama

:

Her piramit yukarıdan tabana kadar sayıları boyayarak ulaşıyoruz. Her sayıdan bir kez boyuyoruz. Her sıradan bir sayıyı boyuyoruz. Boyanan sayılar birbiri ile bağlantılı olacak. 2. oyuna göre biraz daha zorlaştırdım.

 

Sihirli Piramit - 2

Açıklama

:

Her piramit yukardan tabana kadar sayıları boyayarak ulaşıyoruz. Her sayıdan bir kez boyuyoruz. Her sıradan bir sayıyı boyuyoruz. Boyanan sayılar birbiri ile bağlantılı olacak. 1. oyuna göre biraz daha zorlaştırdım.

 

Sihirli Piramit - 1

Açıklama

:

Nasıl oynanır: Her piramit yukardan tabana kadar sayıları karalayarak ulaşıyoruz. Her sayıdan bir kez karalıyoruz. Karalanan sayılar birbiri ile bağlantılı olacak.
Not: Cevap anahtarını da ekledim 

 

Bugün 58

Toplam 232471